SolarProfi Купити солярій
+380 (50) 636-75-32
+380 (63) 682-25-95 +380 (68) 593-42-34
Солярії
та
професійна косметика
 
SolarProfi » Сервіс » Вимірювання показників ламп

Вимірювання показників ламп

Вимірювання випромінювання ламп у солярії, не складна процедура. Найважливіше в ній - знати для яких цілей проводиться цей вимір. Причин може бути кілька.

різке зниження ефективності ламп.

порівняльний аналіз випромінювання ламп різних виробників.

вплив фотостаріння акрилового скла солярію на засмагу.

залежність роботи ламп від температурного режиму

ступінь забруднення акрилових панелей та ламп солярію.

На всі ці питання легко відповість кваліфікований спеціаліст, який здійснює сервісне обслуговування вашого обладнання. Без спеціального приладу та певних знань адекватну оцінку роботи ламп солярію зробити неможливо. Прилад після вимірів видає певну величину, яка не дає конкретного уявлення про їхній стан. Вона означає тиск лампи UWA на см2. Грамотний інженер робить виміри кілька разів із різною віддаленістю приладу від ламп та різної температурної готовності до роботи.

Знаючи заводські характеристики ламп, точні дані про їх ресурс та умови експлуатації, фахівець практично безпомилково може визначити ступінь їхнього зносу та причини падіння ефективності. Корисна, не дорога послуга вимірювання ламп – необхідний інструмент контролю якості послуги засмаги. Багато фірм при заміні ламп повертають кошти, які ви витратили на виміри. Не заощаджуйте на цій процедурі, а просто вибирайте надійних, вигідних партнерів.

Фахівці SolarProfi з вимірювання характеристик ламп:

Виробляємо вимірювання ламп на ступінь зносу та фізичної відповідності характеристикам.

Виміри показань проводяться спеціальними приладами та наступною адекватною експертною оцінкою, що визначає реальні терміни використання ламп у солярії.

Вимірювання ламп на ступінь зносу та фізичної відповідності характеристикам.

Викликати інженера можна в будь-яку точку України в найкоротший термін. Зв'язатися з інженером можна за телефонами:

+380 (50) 936 31 24

+380 (50) 636 75 32

Щоб дізнатися докладніше про наші товари та послуги або купити їх, ви можете зателефонувати за телефонами, вказаними в Контактних даних, або Залишити заявку - і ми з вами зв'яжемося у зручний для вас час.