SolarProfi Купити солярій
+380 (50) 636-75-32
+380 (63) 682-25-95 +380 (68) 593-42-34
Солярії
та
професійна косметика
 
SolarProfi » Сервіс » Заміна ламп

Заміна ламп

Найважливішою складовою будь-якого солярію є лампи, встановлені у ньому. Від їх характеристик та своєчасної заміни залежить якість засмаги у вашому солярії.

Усі без винятку лампи для соляріїв мають корисний термін служби. Годинник роботи ламп безпосередньо залежить від кількості ртуті, фосфору, інертного газу, якості скла та будови електродів. Термін корисної служби без втрати ефективності може коливатися від 400 до 1000 годин.Якщо ви вирішили зробити заміну ламп у вашому солярії, попередньо запросіть техніка, щоб він зробив відповідні виміри.

Як проводиться заміна ламп:

Фахівець вимірює потужність ультрафіолетового випромінювання ваших ламп та ступінь їхнього зносу спеціальним приладом «Люксометр».

Визначає необхідність заміни стартерів. Наприклад, якщо термін служби ваших ламп 600 годин, то заміну стартерів можна проводити при кожній другій заміні ламп, якщо термін служби ламп 800 – 1000 годин, стартера необхідно змінювати при кожній заміні ламп. Заміна стартера мінімізує ризик виходу з експлуатації нових ламп.

Визначає потужність баластів. Від цього показника залежить підбір типу лампи, оптимальної для вашого солярію.

Індивідуальний підбір ламп відповідно до вимог та уподобань ваших клієнтів. Це дуже важливо.

Чого не варто робити при заміні ламп:

Категорично не можна міняти лампи через одну. Спектр випромінювання в нових лампах вищий, ніж у ламп, які відпрацювали свій ресурс. Тому, якщо міняти через одну – ваші клієнти отримають засмагу у смужку, так званий «ефект зебри». Плюс до всього лампи, які відпрацювали свій ресурс, нічого, крім опіку, не дають.

Заощаджувати на заміні стартерів (вартість стартера в 6 - 8 разів нижче за ціну лампи).

Здійснювати заміну самостійно (часто супроводжується виходом з ладу акрилових поверхонь).

У нашій компанії ви можете придбати лампи для соляріїв усіх типів та модифікацій із найвищими показниками UVA та UVB виробництва Німеччини. При кожній покупці ламп та їх заміні наша фірма надає всю технічну документацію та сертифікати.

Для того щоб придбати лампи і провести їх заміну - просто зателефонуйте за будь-яким з цих номерів:

+380 (50) 936 31 24

+380 (50) 636 75 32

Щоб дізнатися докладніше про наші товари та послуги або купити їх, ви можете зателефонувати за телефонами, вказаними в Контактних даних, або Залишити заявку - і ми з вами зв'яжемося у зручний для вас час.