SolarProfi Купити солярій
+380 (50) 636-75-32
+380 (63) 682-25-95 +380 (68) 593-42-34
Солярії
та
професійна косметика
 
SolarProfi » Сервіс » Утилізація та вивіз соляріїв

Утилізація та вивіз соляріїв

Утилізація соляріїв, що то за послуга? Хто її вигадав? Розкурочити непотрібний солярій не становить особливих труднощів. Навіщо комусь платити? Такі питання часто ставлять деякі клієнти.Замовлення утилізації солярію – це насамперед економія вашого часу. Фахівці швидко та акуратно, без шкоди для приміщення демонтують непотрібне обладнання, винесуть його на навантаження, а це 300 – 500 кг конструкцій та вивезуть на своєму транспорті для подальшої утилізації. В результаті - трудомістка, громіздка процедура вивезення, Вас взагалі не торкнеться.

Найважливіша частина процесу утилізації солярію – демонтаж та вивіз ламп для знищення. Їх не можна викинути у сміттєвий бак. Для утилізації ламп ви повинні укласти договір з фірмою з утилізації та на підставі його здійснити вивіз. У Європейських країнах вартість процедури утилізації ламп вже давно закладена у їхню вартість. Існує думка про те, що б/у лампи можна продати. Повірте – це лише міф і даремно витрачений час.

Ось і виходить. Утилізація солярію за допомогою відповідної фірми – це економія вашого часу, нервів та коштів. Не варто забувати і про моральний аспект цієї процедури. Чистота наших дворів та вулиць плюс турбота про екологію – ще один пункт на користь вашого вибору.

Утилізація соляріїв у SolarProfi

Здійснюємо демонтаж та вивіз соляріїв.

Швидко, якісно, ​​без шкоди для приміщення, в якому він знаходиться.

Викликати фахівця можна в будь-яку точку України в найкоротший термін.

Телефонуйте за телефонами:

+380 (50) 936 31 24

+380 (50) 636 75 32

Щоб дізнатися докладніше про наші товари та послуги або купити їх, ви можете зателефонувати за телефонами, вказаними в Контактних даних, або Залишити заявку - і ми з вами зв'яжемося у зручний для вас час.