SolarProfi Купити солярій
+380 (50) 636-75-32
+380 (63) 682-25-95 +380 (68) 593-42-34
Солярії
та
професійна косметика

Студія засмаги

SolarProfi

SolarProfi » Студія засмаги SolarProfi

Студія засмаги SolarProfi

Студія засмаги працює без перерви та вихідних з 9:00 до 21:00
Ми раді вітати вас на нашій сторінці.

Ми - це професійна компанія SolarProfi, що працює у сфері штучної засмаги з 2003 року. Запрошуємо вас відвідати нашу студію засмаги в Харкові.

У нашій студії встановлені сучасні солярії, є всі необхідні косметичні засоби для засмаги, безпечні для здоров'я. Ми враховуємо індивідуальність кожного клієнта! Знаємо всі тонкощі та нюанси цієї сфери, що дає змогу надавати якісні послуги!

Адміністратори студії в обов'язковому порядку проконсультують кожного клієнта: допоможуть визначитися з типом шкіри, порадять оптимальний солярій для засмаги, розкажуть про особливості та відмінності представлених у студії моделей соляріїв, підберуть максимально підходящий крем для засмаги залежно від очікувань клієнта. За вашим бажанням адміністратор може запропонувати раціональну схему відвідувань - за частотою і тривалістю сеансів.

Обладнання та косметика
Наша компанія співпрацює з найкращими світовими виробниками соляріїв: Ergoline, Megasun, Soltron; ламп: New Technology; професійної косметики для засмаги: Australian Gold, Soleo, Art of Sun, Super Tan. Тому ми можемо впевнено заявити: засмагати в нашій студії комфортно, якісно, безпечно! Наше першочергове завдання - комфорт і здоров'я кожного відвідувача!

У студії представлені сучасні солярії німецьких виробників Soltron і KBL (Megasun) - два горизонтальних і вертикальний. Заміна ламп проводиться своєчасно, що гарантує набуття рівної бронзової безпечної засмаги цілий рік. Після кожного клієнта солярій обов'язково обробляється професійним дезінфікуючим засобом. Приємна музика, аква зрошення і приємне тепло, випромінюване лампами, дасть вам змогу подумки побувати на березі моря.

Ми на 100% впевнені в якості послуг, що надаються!

SP студія засмаги розташована в зручному місці: м. Героїв Праці, вул. Героїв Праці, 14. Житловий комплекс "ДЖОКЕР", навпроти ТЦ "ДАФІ".

Засмагайте в студії засмаги SolarProfi - нас обирають найкращі! Чекаємо на вас щодня з 9:00 до 21:00. Запис за телефоном: (095) 930-31-03.

Купуйте солярії, лампи для соляріїв, професійну косметику для засмаги Australian Gold у SolarProfi - єксклюзивного представника в Україні . Якщо у вас виникли питання або вам потрібна консультація - зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом: телефон: +380 (50) 636 75 32; +380 (63) 682 25 95 E-mail: solarprofi.ua@gmail.com