SolarProfi Купити солярій
+380 (50) 636-75-32
+380 (63) 682-25-95 +380 (68) 593-42-34
Солярії
та
професійна косметика
SolarProfi » Косметика » Креми для засмаги SOLEO » Soleo Classic

Soleo Classic

 Ця серія підійде кожному, хто бажає отримати гарантовану, красиву, швидку і здорову засмагу. Підійде для всіх типів шкіри та задовольнить усі Ваші бажання.

Surf™

Легкий крем-акселератор з екстрактом малини, алантоїном та пантенолом, які мають заспокійливі властивості. Ідеальний для чутливої шкіри, без додавання бронзаторів
Surf™

Hunter™

Бронзатор 2в1 для чоловіків, який підходить як для обличчя, так і для тіла, з маслом какао, колагеном і пантенолом. Містить заспокійливі властивості та антивіковий ефект
Hunter™

Black Pearl

Сильно зволожуючий 3х бронзатор з колагеном і водоростями, належним чином подбає про Вашу шкіру, надасть їй незабутнього, омолоджуючого і розгладжуючого ефекту.
Black Pearl

Satisfaction Black Bronzer

Комбінація з п'яти натуральних бронзаторів найвищої якості, що забезпечує швидкий ефект глибокої і дуже темної засмаги + вміст 20-ти речовин, що не пачкають одяг і надають насиченого відтінку засмазі.
Satisfaction Black Bronzer

Black Espresso

Натуральний сильнодіючий бронзатор з конопляною олією
Black Espresso

City

Сильно зволожувальний і бронзувальний прискорювач засмаги з кофеїном. Він м'яко бронзує шкіру і відрізняється від інших підвищеним зволожувальним ефектом.
City

Зняті з виробництва

Щоб дізнатися докладніше про наші товари та послуги або купити їх, ви можете зателефонувати за телефонами, вказаними в Контактних даних, або Залишити заявку - і ми з вами зв'яжемося у зручний для вас час.