SolarProfi Купити солярій
+380 (50) 636-75-32
+380 (63) 682-25-95 +380 (68) 593-42-34
Солярії
та
професійна косметика
Висока якість продукції, зручне пакування та приваблива ціна - все це результат використання сучасних технологій, найкращих компонентів і сировини.
SolarProfi » Косметика » Креми для засмаги SOLEO

Креми для засмаги SOLEO

Марка SOLEO постійно реагує на потреби споживачів, доказом чого є безперервний процес розвитку та вдосконалення пропонованої продукції. Завдяки більш ніж двадцятирічному досвіду роботи у сфері виробництва косметичних засобів для догляду за шкірою, а також інноваційним ідеям бренд SOLEO посів позицію експерта в галузі косметики для солярію. Висока якість продукції, зручне пакування та приваблива ціна - все це результат використання сучасних технологій, найкращих компонентів і сировини.

Soleo Basic
Soleo Basic призначений для тих, хто хоче мати глибоку золотисту засмагу.
Soleo Collagen Line
Нова лінія для засмаги Collagen містить широкий спектр інгредієнтів для догляду за шкірою.
Glamour
Будьте готові до красивої голлівудської засмаги! Унікальна поживна формула для обличчя і тіла забезпечує гарний стан і привабливий зовнішній вигляд Вашої шкіри
Black & Gold
Ідеально підходить для тих, хто шукає особливу продукцію для засмаги в солярії, найвищої якості та за доступними цінами
Soleo Classic
Ця серія підійде кожному, хто бажає отримати гарантовану, красиву, швидку і здорову засмагу. Підійде для всіх типів шкіри та задовольнить усі Ваші бажання.

Косметика для засмаги Soleo

Одним із найвідоміших у Європі виробників кремів для засмаги є компанія Aroma Trend, з ексклюзивними продуктами косметики для засмаги в солярії Soleo. Цей бренд уже понад 20 років посідає провідні позиції на ринку штучної засмаги. У кремах Soleo використовуються найякісніші та найсучасніші інгредієнти, що приваблює покупців.

 Кожен продукт Солео створений з урахуванням сучасних тенденцій і напрямків світового ринку засмаги в солярії. А широкий асортимент завжди приємно радує замовників. Крем Солео для солярію - це відмінне рішення для фанатів засмаги. Прийнятні ціни забезпечують доступність для широкого кола споживачів, а якість косметики забезпечує стабільну популярність на світовому рівні.

 Чому саме Soleo?

Що вабить покупців? Чому люди обирають саме Солео? Відповідаючи на це питання, покупці зазвичай називають такі переваги Солео:

 - приваблива яскрава упаковка;

 - захоплюючі фруктові запахи;

- відмінна якість;

 -демократичні ціни.

Відгуки вдячних покупців про Soleo вселяють упевненість у правильності вибору, залишають приємне враження і викликають бажання придбати цю продукцію ще раз. Серії Bronze Satisfaction, Soleo Basic і Soleo New дають можливість вибрати найбільш оптимальний варіант крему.