SolarProfi Купити солярій
+380 (50) 636-75-32
+380 (63) 682-25-95 +380 (68) 593-42-34
Солярії
та
професійна косметика
 
SolarProfi » Солярії

Каталог Соляріїв

Типи соляріїв

Популярні Серії

Продаж вертикальних та горизонтальних соляріїв.

Якщо ви вирішили відкрити студію засмаги, то основне питання, з яким ви зіткнетеся: який купити солярій: горизонтальний чи вертикальний? Що таке солярій Турбо? Як із цим розібратися? Отже, розбираймося.

Що таке турбо - солярій?

Цей термін використовувався 10-15 років тому. Ніхто до ладу не розумів, що це, але всі хотіли придбати саме турбо-солярій. Що це за чудо пристрій?

Турбо солярій - це професійний солярій, в якому використовуються лампи потужністю не нижче 160 ВТ , і головне! - оснащений потужною системою вентиляції.

Вертикальні солярії

При покупці вертикального солярію необхідно звернути увагу на такі характеристики:

Мінімальна кількість ламп, якими має бути оснащений солярій – 48 штук, довжиною не менше 1,9 – 2 м, потужністю не менше ніж 10 кВт. Потужність кожної лампи не нижче 180-200 ВТ. Порада: не купуйте солярій самостійно. Набагато вигідніше і безпечніше довірити покупку фахівцям.

Горизонтальні солярії

При виборі солярію для студії засмаги рекомендуємо віддати перевагу горизонтальним соляріям, оскільки такі апарати вважаються класикою штучної засмаги. Якщо ви вирішили купити саме горизонтальний солярій, то зупиніть свій вибір на обладнанні шановних надійних та шановних в індустрії засмаги німецьких заводів виробників: JK (Ergoline) та KBL (Megasun). Солярії цих виробників гарантують успішне майбутнє вашого бізнесу. Висока якість, витривалість, комфорт, престиж – це візитна картка брендів Ergoline та Megasun.

Ціни на горизонтальні та вертикальні пристрої

Найбільш затребуваними та дорогими вважаються горизонтальні солярії. Ціна горизонтального обладнання набагато вища за ціну вертикального. Це пов'язано з тим, що процес виготовлення першого і матеріали в ньому набагато складніші і вищої якості.

Купити новий горизонтальний або вертикальний солярій вигідно для бізнес-проекту розрахованого мінімум на 5-7 років з перспективою розвитку.

Наприклад, ціна нового гарного горизонтального обладнання коливається у діапазоні від 25 до 35 тис. євро. Вертикальний солярій коштуватиме від 15 до 20 тис. євро.

Якщо у вас скромний бюджет - не впадайте у відчай, можна купити солярій б/в. Довірити підбір цієї покупки потрібно професійній фірмі, яка грамотно підбере солярій та надасть гарантію. Таким чином, ви заощадите пристойну суму і отримаєте ефективну, надійну машину, що нічим не поступається її новим аналогам. Хороший солярій, після професійного обслуговування, нічим не відрізняється від нового.

Транспортування

Існує думка, що перевезення солярію з інших міст України дуже впливає на його зовнішній вигляд, а неможливість перевірки його на справність практично зводить усі спроби придбати солярій в іншому місті нанівець. Це не так. Тут знову ж таки все залежить від професіоналізму фірми посередника, яка допомагає вам придбати солярій.

Надійна фірма з легкістю вирішить ваші питання щодо придбання солярію та іншого обладнання в будь-якому куточку України, без шкоди для його зовнішнього вигляду та функціональності.

Від чого залежить вартість соляріїв, що були в експлуатації?

Формується ціна солярію за такими критеріями: модель солярію, термін служби, комплектація та «адекватність» продавця. Також у витрати включаються витрати на перевезення та обов'язкове придбання нових ламп. Дуже важливо, щоб лампи були новими, не «майже нові» або «добрі», а потужні, нові лампи. Це принципово важливий нюанс, виконавши який ваші майбутні клієнти завжди будуть задоволені якістю засмаги.

У нашій компанії ви можете придбати солярії: горизонтальні, вертикальні від провідних світових виробників Megasun, Soltron, Ergoline.

Перевага роботи з нами

Переваги співпраці з SolarProfi говорять самі за себе:

На всі солярії ми надаємо гарантійний сертифікат.

Видаємо висновок санепідемстанції.

Надаємо всю необхідну технічну документацію.

Наші фахівці підберуть комплексне технічне, економічне та естетичне рішення, яке ідеально впишеться у концепцію вашої студії засмаги.

Для того щоб придбати будь-які з представлених у каталозі соляріїв та отримати кваліфіковану консультацію наших сервіс-менеджерів зателефонуйте нам:

+380 (50) 636 75 32;

+380 (63) 682 25 95;

+380 (68) 593 42 34;

через e-mail: solarprofi.ua@gmail.com

Доставляємо солярії у Київ, Харків, Одесу, Дніпро та по всій Україні.