SolarProfi Купити солярій
+380 (50) 636-75-32
+380 (63) 682-25-95 +380 (68) 593-42-34
Солярії
та
професійна косметика
 
SolarProfi » Сервіс

Сервіс

Компанія SolarProfi з 2003 року на ринку штучної засмаги в Україні. Співпрацюючи з нашою компанією, ви завжди можете бути впевнені у якісному та оперативному сервісі. На всі роботи, виконані нашими інженерами, ми надаємо гарантійні зобов'язання, за які несемо матеріальну відповідальність. Наші інженери пройшли навчання на заводах провідних виробників соляріїв – Ergoline та MegaSun. Отримані знання та практичні навички дозволяють ремонтувати солярії будь-яких виробників. Практичний стаж наших інженерів – понад 10 – 15 років. Ми займаємося обслуговуванням та технічним супроводом соляріїв.

Наша компанія виконує такі види робіт та послуг: чищення соляріїв, діагностика, ремонт, відновлення електронних плат, договірні умови на обслуговування соляріїв, підбір акрилових стекол, заміна ламп, вимірювання інтенсивності випромінювання ламп UVA та UVB променів, передпродажна підготовка солярію, відновлення декоративних частин солярію , встановлення аудіо системи, модернізація соляріїв, збільшення потужності використовуваних ламп для посилення ефекту засмаги, встановлення стабілізаторів живлення, їх регулювання, монтаж/демонтаж вертикальних та горизонтальних соляріїв.

Сервісне обслуговування проводиться по всій Україні. Всі необхідні запчастини, а також лампи для заміни та аксесуари є на нашому складі. Звертайтеся до нас – ми вирішимо усі ваші технічні проблеми!

Акрилове скло для солярію

Продаж та встановлення акрилового скла для соляріїв: MegaSun, Luxura (Hapro), Soltron, Ergoline, Alisun, UltraSun, UWE, Dr. Керн. Виробництво Франція, Нідерланди.

Утилізація та вивіз соляріїв

Здійснюємо демонтаж та вивіз соляріїв. Швидко, якісно, без шкоди для приміщення, в якому він знаходиться.

Вимірювання показників ламп

Виконуємо вимірювання ламп на ступінь зносу та фізичної відповідності характеристикам.

Діагностика несправності роботи солярію

Фахівці нашої компанії допоможуть визначити причину поломки вашого солярію та у найкоротші терміни усунути неполадки.

Модернізація соляріїв

З метою підвищення конкурентоспроможності на ринку засмаги виробляємо модернізацію соляріїв для збільшення їхньої потужності та функціональності. Монтуємо музичні модулі, покращуємо систему вентиляції соляріїв.

Встановлення соляріїв

Встановлюємо та запускаємо в роботу будь-які моделі соляріїв. Здійснюємо занесення соляріїв у приміщення будь-якої конфігурації.

Ремонт соляріїв

Наша компанія здійснює ремонт будь-яких моделей соляріїв та їх модулів. На всі ремонтні роботи надаємо акт виконаних робіт та гарантію експлуатації.

Заміна ламп

Найважливішою складовою будь-якого солярію є лампи, встановлені у ньому. Від їх характеристик та своєчасної заміни залежить якість засмаги у вашому солярії.

Чищення солярію

Для успішної роботи солярію необхідно регулярно доглядати обладнання, встановлене у вашому салоні краси або студії засмаги.

Щоб дізнатися докладніше про наші товари та послуги або купити їх, ви можете зателефонувати за телефонами, вказаними в Контактних даних, або Залишити заявку - і ми з вами зв'яжемося у зручний для вас час.