SolarProfi Купити солярій
+380 (50) 636-75-32
+380 (63) 682-25-95 +380 (68) 593-42-34
Солярії
та
професійна косметика
 
SolarProfi » Сервіс » Ремонт соляріїв

Ремонт соляріїв

Ремонт соляріїв – неприємна, часто пов'язана з чималими витратами для салону та його господаря тема. Ставтеся до цього процесу, з розумінням та терпінням. Головне вчасно виявити поломку та виявити її симптоми. Своєчасне сервісне обслуговування дозволяє скоротити можливість виходу з ладу обладнання до мінімуму, а часто й зовсім уникнути непотрібних фінансових вкладень. Всі робочі площини та агрегати солярію мають свій термін служби та підлягають періодичним замінам.

Існує поняття витратних матеріалів. Це насамперед лампи та стартери (не підлягають ремонту та змінюються щодо терміну служби та виходу з ладу). Прозорі акрилові поверхні, що пропускають ультрафіолет (змінюються за фактом фотостаріння, подряпин, тріщин і перегріву.) Декоративні елементи солярію змінюються або відновлюються за бажанням власника салону.

Поломки солярію часто пов'язані з нестабільною напругою та значним перегріванням обладнання, тому зверніть увагу на дотримання умов експлуатації ваших соляріїв. У разі виникнення проблем не намагайтеся усунути їх самостійно. Відразу викликайте фахівця. Поняття (хороший електрик) тут не доречно.

Відсутність необхідного обладнання для діагностики та програмування соляріїв призводить до його повного знищення. Економія кількох сотень гривень на виклик інженера може обернутися багатотисячними витратами на відновлення робочого стану солярію. Втрата грошей не найбільша проблема у цій ситуації. Чи не коректна робота обладнання може завдати шкоди здоров'ю ваших клієнтів і це вже не жарти.

Практична порада – намагайтеся співпрацювати з однією фірмою. Її фахівці, як правило, добре знають ваші солярії, їх ремонт і діагностика відбуваються набагато швидше і якісніше. Усунення дрібних поломок та збоїв електронних систем здійснюється просто по телефону у вигляді дружньої послуги. Це значна економія ваших засобів та нервів.

Вартість ремонту солярію складається з наступних пунктів:

виклик майстра

діагностика обладнання

складність та час ремонту.

використання помічника (за потреби).

вартість витратних матеріалів (контакти ізоляційні матеріали та ін.)

роботи, які провадяться, у не робочий час та вихідні дні оплачуються за спільною домовленістю.

всі ціни на послуги ремонту соляріїв обговорюються індивідуально щодо складності обладнання та його місцезнаходження.

Довіряйте ремонт вашого обладнання лише фахівцям. Це продовжить термін його експлуатації на довгі роки та заощадить ваші гроші та нерви. Компанія Solar Profi надає повний спектр послуг із ремонту соляріїв. Ми маємо офіційну європейську акредитацію та виконуємо ремонти соляріїв будь-якої складності. Замовлення та доставка запчастин до будь-яких моделей здійснюється з максимальною оперативністю та швидкістю установки.

Переваги SolarProfi:

Наша компанія здійснює ремонт будь-яких моделей соляріїв та їх модулів.

На всі роботи надаємо акт виконаних робіт та гарантію експлуатації.

Доставка будь-яких запчастин та аксесуарів до солярій

Викликати інженера можна в будь-яку точку України в найкоротший термін.

Зв'язатися з інженером нашої компанії можна за телефонами:

+380 (50) 936 31 24

+380 (50) 636 75 32

Щоб дізнатися докладніше про наші товари та послуги або купити їх, ви можете зателефонувати за телефонами, вказаними в Контактних даних, або Залишити заявку - і ми з вами зв'яжемося у зручний для вас час.