SolarProfi Купити солярій
+380 (50) 636-75-32
+380 (63) 682-25-95 +380 (68) 593-42-34
Солярії
та
професійна косметика
 
SolarProfi » Аксесуари » Накладки на груди. Стікіні

Накладки на груди. Стікіні

Засмагле тіло – ознака здоров'я та краси. Однак не варто забувати про правила безпеки під час засмаги в солярії та на сонці. Особливо це стосується чутливих ділянок шкіри, зокрема мова йтиме про захист грудей.

Коли ми засмагаємо на пляжі, наші груди захищені купальником, а під час засмаги в солярії використовуються спеціальні металізовані гіпоалергенні наклейки – стікіні. Адміністратори студій засмаги повинні вам запропонувати їх перед сеансом засмаги в солярії.

Що таке стікіні

Стікіні (від англ. "stick" - наклеювати) - це наклейки, виконані з металізованого паперу, що відображає УФ промені, зі спеціальним гіпоалергенним клеєм. Вони захищають від УФ – випромінювання ореоли соска, родимки.

Чому не рекомендується засмагати без стікіні?

• опромінюються кровоносні судини та нервові закінчення, що знаходяться під ареолами грудей.

• Підвищується ризик розвитку мастопатії чи пухлинних процесів.

• Можливий варіант передчасного старіння грудей.

• Виснажуються захисні шари шкіри.

• Може погіршитись зовнішній вигляд ареоли.

Як правильно використовувати стікіні: інструкція

• Відліпити наклейку від паперової підкладки.

• Сформувати конус.

• Закріпити по колу на ареолах.

Варто відзначити, що всі описані докази та докази абсолютно відкидаються світовим співтовариством засмаги, а стікіні використовуються ТІЛЬКИ у країнах колишнього СРСР. Доцільність їх використання – ваше особисте рішення. Якщо ви вирішили захистити свої груди – використовуйте тільки оригінальні стікіні, які мають сертифікат відповідності. При використанні підробок часто виникає алергічна реакція на клей, а замість металізованого диска - лише фарбований папір.

Для оформлення замовлення дзвоніть за телефонами:

+380 (50) 636-75-32

+380 (63) 682-25-95

+380 (68) 593-42-34


Щоб дізнатися докладніше про наші товари та послуги або купити їх, ви можете зателефонувати за телефонами, вказаними в Контактних даних, або Залишити заявку - і ми з вами зв'яжемося у зручний для вас час.