SolarProfi Купити солярій
+380 (50) 636-75-32
+380 (63) 682-25-95 +380 (68) 593-42-34
Солярії
та
професійна косметика
 
SolarProfi » Лампи

Купити лампи для солярію

Ультрафіолетові лампи - найголовніший аргумент щодо продуктивності і потужності солярію. Їхні високі характеристики та якість - запорука успішності роботи вашої студії засмаги. Низькі ціни, висока якість.

Найпотужніша лампа для засмаги у солярії. Вона не має аналогів ні за якістю засмаги, ні за кількістю годин корисної роботи. Для виготовлення Flame використовується спеціальна технологія скла Open Glass, а два види дорогого високоякісного фосфору з Південної Америки забезпечують її потужність і неповторність.
Серія ламп Magnetic – це німецьке бачення засмаги. Усі компоненти її виготовлення підібрані ідеально. Це лампи з підвищеним коефіцієнтом UVB/UVA, що значно покращує ефективність солярію.
Это надежность, качество и долгосрочная эксплуатация. Двойное бронзирование, неповторимый шоколадный оттенок и глубина загара. Немецкий продукт с высокой эффективностью и очень умеренной ценой. Лидер продаж на европейском рынке.
Лампа розроблена для соляріїв із електронними баластами. Термін експлуатації до 1000 годин без втрати ефективності. Лампа ніколи не темніє, незважаючи на свої високі показники засмаги та винятковий термін експлуатації. Ідеально підходить для соляріїв із системою CPI та Dynamic Power.
Лампа для справжніх шанувальників засмаги. Дорогий продукт для досягнення найвищих результатів засмаги та повної перемоги над конкурентами. Клієнти моментально закохуються в її міць, неповторний відтінок та швидкість інсоляції. Найнадійніший продукт для професійних студій та салонів.
Лампа High Power Pi K розпочинає нову еру інсоляції! У Pi K новаторська технологія виготовлення скла дозволяє досягти дотепер невідомої ефективності утворення та стійкості пігменту.
Лампи Independence забезпечують потужність преміум-класу Нigh-End. Це ціла лінійка ламп низького тиску, що відрізняються розмірами та потужністю. Їхня поява - результат серйозної дослідницької роботи.
Лампи низького тиску для солярію із спеціальними характеристиками.
Лампи низького тиску "спагетті" потужністю 25W, для солярію
У серії BEST EFFECT зібрано найкращі якості, які можуть бути в лампі. Можна стверджувати, що BEST EFFECT підходить під визначення продукту з оптимальним співвідношенням ціни та якості.
Стартери для солярію різних потужностей від різних виробників.
New Technology представляє вашій увазі великий вибір ламп високого тиску для всіх моделей соляріїв, що відрізняються конструкцією, потужністю та терміном служби.

Щоб дізнатися докладніше про наші товари та послуги або купити їх, ви можете зателефонувати за телефонами, вказаними в Контактних даних, або Залишити заявку - і ми з вами зв'яжемося у зручний для вас час.

 Наша компанія пропонує широкий асортимент ламп для соляріїв усіх типів та модифікацій з найвищими показниками UVA та UVB.

 Ми з 2003 року займаємося професійним підбором та продажем нових ламп для солярію. Маючи багаторічний досвід, ми з упевненістю можемо сказати, що на сьогоднішній день найнадійнішими та якіснішими є продукти німецького концерну New Technology.

Моделі ламп у нашому каталозі

Вже при першому використанні ламп із модельного ряду New Technology ви переконаєтеся – вони найкращі з погляду ціни та якості.

 Flame – лампи, що не мають аналогів і створені за технологіями, що абсолютно відрізняються від процесу виробництва будь-яких інших ламп. За рахунок використання спеціального піску для відливу скла та ідеально підібраної суміші фосфорів – серія Flame стала найпотужнішою, агресивною і не має аналогів за корисним годинником роботи. Клієнти називають її лампою подвійної засмаги.

Magnetic – лампи з дуже високим коефіцієнтом UVB/UVA, який значно підвищує ефективність засмаги та помітно скорочує час інсоляції, що, без сумніву, оцінять ваші клієнти. Економічна складова набагато нижча за всі існуючі аналоги.

Q700 – їх можна назвати таємною зброєю New Technology. Перебуваючи в ціновому діапазоні 600 годинникових ламп, вони чудово працюють без втрати ефективності в студіях з гарною напругою та професійною вентиляцією до 800 годин. Платіть за 600 годин роботи та отримуєте мінімум 100 годин у подарунок. Арифметика проста: якщо ціна за хвилину засмаги становить 15 гривень, то в середньому ви отримуєте 90 000 грн. додаткового не врахованого прибутку, що без проблем дозволить придбати наступний комплект ламп Q700, та щє й відкласти на відпустку.

Потрібно розуміти, що одна з найважливіших складових успішної роботи солярію - лампи, встановлені в ньому. Від їх якості залежить успіх і визнання вашої студії засмаги.

Чому потрібно замовляти у найкращих?

Компанія SolarProfi – експерт у галузі соляріїв та обладнання для них, радить: якщо ви не знаєте, які лампи для солярію краще вибрати, щоб бізнес був прибутковим, а клієнти задоволені якістю засмаги – сміливо зупиняйте свій вибір на лампах німецького виробника – New Technology, та не помилитеся.

Важливо! Не трапляйтеся на різноманітні «маркетингові хитрощі» або відвертий обман недобросовісних продавців.

У нашій компанії ви можете купити лампи для соляріїв за найнижчою ціною з доставкою до салону. Доставляємо товар по Києву, Харкову, Одесі, Дніпру та всій Україні.

Замовити можна за телефонами:

+380 (50) 636 75 32;

+380 (63) 682 25 95;

+380 (68) 593 42 34;

через e-mail: solarprofi.ua@gmail.com