SolarProfi Купити солярій
+380 (50) 636-75-32
+380 (63) 682-25-95 +380 (68) 593-42-34
Солярії
та
професійна косметика
Ergoline – найкращий Європейський виробник обладнання для засмаги. Повна потужність сумісна з європейськими стандартами якості. Обладнання для студій засмаги, що відповідає найвищим вимогам якості без ризику для здоров'я.
SolarProfi » Солярії » Серії Ergoline

Серії Ergoline

Солярії Ergoline

Ergoline відноситься до категорії обладнання, наявність якого прямо пропорційна до успішності вашого бізнесу. Кожен сучасний власник салону засмаги прагне укомплектовувати свої студії соляріями цього бренду. Клієнти з найвищими вимогами також довіряють установкам Ergoline та охоче засмагають у салонах саме з цим обладнанням. Постійний пошук нових технологій та використання ультрасучасних матеріалів вже давно поставило даний бренд на найвищу сходинку цієї галузі та залишило далеко позаду всіх конкурентів.

Солярій Ерголайн – це бездоганний зовнішній вигляд, американський комфорт та німецька якість.

Елегантність моделей соляріїв Ergoline додасть шарму будь-якому салону засмаги. Солярії цього бренду представлені в різних кольорах: від яскравих контрастних відтінків до спокійних благородних тонів і композицій, що дозволяє вписатися в будь-який інтер'єр. Купуючи професійне обладнання Ergoline, ви можете бути впевнені у конкурентній спроможності вашого солярію та престижі салону в цілому.

+380 (50) 93 63 124