SolarProfi Купити солярій
+380 (50) 636-75-32
+380 (63) 682-25-95 +380 (68) 593-42-34
Солярії
та
професійна косметика
 
SolarProfi » Сервіс » Діагностика несправності роботи солярію

Діагностика несправності роботи солярію

Своєчасна, грамотна діагностика несправностей солярію дуже часто дозволяє заощадити значні суми коштів, і запобігти виходу з ладу дорогих електронних модулів та електричних систем. Роботу інженера, що діагностує солярій, можна порівняти з роботою терапевта у лікарні. Прийняття неправильного рішення часто призводить до неприємностей пов'язаних з обладнанням. Якщо старі моделі соляріїв переслідували поломки пов'язані з перегріванням солярію та нестабільною напругою, то сучасні високоінтелектуальні моделі, більш примхливі та вимогливі до сприятливих умов роботи.

Для обслуговування соляріїв серйозні фірми купують у виробників спеціальні комп'ютерні модулі та приставки, що забезпечують безперебійну роботу студій засмаги та салонів. Навчають технічний персонал з допомогою ресурсів заводів виробників устаткування засмаги. Інженери, які підтвердили свою кваліфікацію, отримують європейську акредитацію та допуск до роботи з будь-якими системами соляріїв та фітнес тренажерів.

Діагностика несправності соляріїв у SolarProfi

Багато клієнтів просять технічний персонал розповісти докладніше про неполадки в соляріях та способи їх усунення. Якщо це збій у системі солярію, пов'язаний зі стрибками напруги, будь-який технічний консультант допоможе вам усунути помилку в телефонному режимі. Більш серйозні поломки вимагають особистої присутності техніки зі спецобладнанням. Економія у разі не доречна. Бережіть свої солярії, не користуйтеся послугами випадкових людей, довірте обслуговування ваших студій та салонів фахівцям.

Фахівці нашої компанії допоможуть визначити причину поломки вашого солярію та у найкоротші терміни усунути неполадки.

Викликати інженера можна в будь-яку точку України в найкоротший термін.

Зв'язатися з інженером можна за телефонами:

+380 (50) 936 31 24

+380 (50) 636 75 32

Щоб дізнатися докладніше про наші товари та послуги або купити їх, ви можете зателефонувати за телефонами, вказаними в Контактних даних, або Залишити заявку - і ми з вами зв'яжемося у зручний для вас час.