SolarProfi Купити солярій
+380 (50) 636-75-32
+380 (63) 682-25-95 +380 (68) 593-42-34
Солярії
та
професійна косметика
 
SolarProfi » Сервіс » Чищення солярію

Чищення солярію

Для успішної роботи солярію необхідно регулярно доглядати обладнання, встановлене у вашому салоні краси або студії засмаги. Ви повинні розуміти – професійне чищення солярію це не забаганка фірм, що надають цю послугу, а одна зі складових успішної роботи солярію та ламп, встановлених у ньому.

Пил – головний ворог, що впливає ефективність роботи солярію

Через наліт пилу ефективність засмаги в солярії падає в середньому на 20-25%. Це з тим, що дрібні частинки пилу на лампах усередині солярію не пропускають ультрафіолетові промені.Пил, що потрапив у лампові гнізда при певному температурному режимі роботи, може займатися або давати неприємний запах, а це негативно відбивається на ваших клієнтах та іміджі вашого салону.

Обов'язкові правила догляду за солярієм:

Після кожного клієнта потрібно обробляти акрилове скло спеціальним дезінфектором, що не містить спиртових розчинів. За статистикою, не очищене скло затримує до 15% ультрафіолетового випромінювання.

Проводити вологе прибирання у приміщенні не рідше одного разу на день. Для прибирання приміщення обов'язково використовуйте пилосос для обмеження розповсюдження пилу.

Кожні 100 -150 годин роботи солярію проводити професійне чищення солярію.

Після кожного сеансу інсоляції запускається потужна система вентиляції солярію, яка всмоктує дрібні частинки пилу і волосся, що знаходяться в приміщенні. Все це успішно осідає на панелях та агрегатах солярію. Для вилучення сміття з лампових камер та видалення його із поверхонь необхідно запрошувати кваліфікованого фахівця.

Ці прості правила – гарантія безперебійної роботи апарату.

У нашій компанії ви можете замовити професійне обслуговування солярію кваліфікованими фахівцями у будь-якій точці України. Викликати спеціаліста сервісного центру або отримати консультацію можна за телефоном:

+380 (50) 936 31 24

+380 (50) 636 75 32

Щоб дізнатися докладніше про наші товари та послуги або купити їх, ви можете зателефонувати за телефонами, вказаними в Контактних даних, або Залишити заявку - і ми з вами зв'яжемося у зручний для вас час.