SolarProfi Купити солярій
+380 (50) 636-75-32
+380 (63) 682-25-95 +380 (68) 593-42-34
Солярії
та
професійна косметика
 
SolarProfi » Статті » Крем для засмаги: поради щодо вибору та застосування

Крем для засмаги: поради щодо вибору та застосування

Крем для засмаги: поради щодо вибору та застосування
Косметика для засмаги в солярії - це спеціальний косметичний засіб для отримання якісної та безпечної засмаги під час інсоляції. Найчастіше виробляється у вигляді крему, гелю, лосьйону або аерозолю. Креми для делікатної шкіри обличчя та зони декольте - це окрема група засобів, варто обов'язково звернути на це увагу під час використання.

Засмагле тіло вже давно стало невід'ємною частиною образу - здорової та успішної людини. Важливу роль у цьому відіграє і якісна косметика для засмаги. Підготовка вашої шкіри до сеансу засмаги, зволоження і догляд за нею - основне завдання такої косметики. Використання кремів і лосьйонів для інсоляції - не модна тенденція. Це обов'язкова процедура для любителів засмаги на сонці та в солярії. Краса, здоров'я і безпека - основні критерії використання цих засобів.

Лосьйони і крем для засмаги в солярії можна розділити на два основні типи:

- прискорювачі (акселератори);
- бронзатори.

Перші кілька відвідувань солярію рекомендується використовувати креми без бронзаторів. Це допоможе набути рівномірного і красивого відтінку шкіри без плям. Дуже актуальне правило для відвідувачів солярію зі світлою шкірою. Багато професіоналів віддають перевагу саме цим засобам. Існує думка про те, що креми без бронзаторів допомагають отримати натуральніший відтінок засмаги і зберігають його довше. Яскравий приклад такого крему - Hot! від Australian Gold - вже багато років кількість його шанувальників тільки зростає.

Застосування крему з бронзаторами

Лосьйони з бронзаторами забезпечать вам інтенсивнішу засмагу з соковитим шоколадним мотивом. Якість бронзаторів у кремі безпосередньо впливає на швидкість набуття засмаги і необхідний темний відтінок шкіри. Любителі бронзаторів майже завжди мають зухвалий - ефектний вигляд. Головне правило використання засобів з бронзаторами - не перестаратися. Хоча, почуття міри необхідне в усьому.

Милі дами, обговорюючи креми і лосьйони з бронзаторами, не можна не зупинитися на одній з особливостей цих засобів. Якщо ви збираєтеся засмагати із засобом із бронзатором - ніколи не одягайте вашу красиву, дорогу спідню білизну. Постарайтеся хоча б 4-5 годин використовувати щось простіше. Бронзатори можуть "фарбуватися"! Це стосується абсолютно всієї косметики цього типу, незалежно від виробника.

Використання кремів після засмаги

Після сеансу засмаги не рекомендується приймати душ протягом 3-4 годин. Хороша, якісна косметика для засмаги продовжує працювати з вашою шкірою після сеансу, посилюючи ефект. Більш правильним і раціональним рішенням буде використання в цей час - крему після засмаги. Лосьйон допомагає швидко відновити зволоженість вашої шкіри, надає їй пружності та шовковистості. Всі ці фактори позитивно впливають на тривалість збереження засмаги і її якість.
Якщо ви відвідуєте солярій не дуже часто і вважаєте придбання крему після засмаги фінансово необґрунтованим - це помилка. Якісний лосьйон після засмаги є чудовим засобом для догляду за шкірою і може застосовуватися щодня і цілий рік. За кількістю вітамінів і корисних мінералів він часто у багато разів перевершує багато кремів для догляду за тілом.

Обираємо ефективний і якісний крем для засмаги

Як визначити якість крему для засмаги і його ефективність? Поряд з інформацією, отриманою від продавця або менеджера фірми, що реалізує ці засоби, - завжди використовуйте додаткову інформацію з сайтів і каталогів компаній, що спеціалізуються на продукції, яка вас цікавить. На оригінальному товарі завжди присутній стікер, з необхідними даними про фірму.

Багато компаній, що виробляють косметичні засоби для засмаги, завжди орієнтуються на метрів цієї галузі та намагаються внести в список складу своєї продукції інгредієнти, які використовуються в кремах найкращих світових виробників. Але від чого залежить якість крему і його ефективність? Це збалансована формула інгредієнтів і їхня кількість у тому чи іншому продукті. Якість і чистота складових косметичного засобу. Дорогі та складні групи речовин, які безпосередньо працюють із вашою шкірою.

Деякі компанії не хочуть йти таким складним шляхом, а багато хто, чесно кажучи, і не може, у зв'язку з відсутністю інтелектуальної та матеріальної бази. У результаті чого на ринок виповзають косметичні засоби-пустушки. Здебільшого вони мають дуже низьку ціну, кричуще яскраву упаковку і багатий список інгредієнтів на ній. Як правило, ця продукція реалізується в країнах з низьким матеріальним забезпеченням населення. Існує певний відсоток керівників студій засмаги і салонів краси, які охоче купують цю продукцію. У гонитві за миттєвою вигодою (велика націнка) вони її охоче продають. У продуктах такого типу вміст необхідних інгредієнтів у 5-6 разів нижчий, ніж у якісних кремів і лосьйонів. А деякі йдуть ще далі, замінюючи активатори і бронзатори барвниками. Використання таких засобів марне, а іноді й просто небезпечне! Бережіть своє здоров'я. Ретельно ставтеся до підбору засобів для інсоляції вашої шкіри. Подовжуйте життя вашої шоколадної засмаги. Нехай ваше тіло буде завжди пружним, ефектним і красивим.