SolarProfi Купити солярій
+380 (50) 636-75-32
+380 (63) 682-25-95 +380 (68) 593-42-34
Солярії
та
професійна косметика
 
SolarProfi » Статті » Вимоги до приміщення для соляріїв при відкритті студії засмаги

Вимоги до приміщення для соляріїв при відкритті студії засмаги

Вимоги до приміщення для соляріїв при відкритті студії засмаги
Плануєте відкрити студію засмаги? Приступили до купівлі соляріїв для студії? Обов'язково ознайомтеся з нашими порадами та рекомендаціями щодо підготування приміщення для соляріїв - вони стануть вам у пригоді.

Основні вимоги до приміщення

· Площа приміщення має становити не менше 6 м2.

· Для горизонтальних соляріїв: ширина не менше 2,5 м, довжина - від 2,4 м. Обов'язково враховуйте необхідність наявності простору для доступу до солярію під час його технічного обслуговування.

· Для вертикальних соляріїв: ширина не менше 1,5 м, довжина - від 2,5 м. Висота стелі не нижче 2,4 м (оптимальна 2,6).

· Важливо: під час купівлі солярію ви маєте знати розмір свого приміщення. Інакше це може обернутися конфузом: ви купили солярій, а він не входить у приміщення. Ви маєте заздалегідь відвести приміщення під солярій, а не навпаки, як це роблять багато салонів краси. Залишилася непотрібна комірчина - там солярій і встановлюють. Це докорінно неправильно. Уникайте кутів 90 градусів. Коли фахівці заноситимуть солярій у приміщення, існує ризик зміни зовнішнього вигляду (подряпини, деформація деяких деталей, бите скло тощо).

· У кімнаті, де встановлено солярій, підлогу краще викласти плиткою. Це дасть вам змогу вам, у разі потреби (під час чищення та сервісного обслуговування), його вільно пересувати.

· Не варто розміщувати солярії в приміщеннях із підвищеною вологістю! Це призведе до виходу з ладу електроніки солярію. Вологість не повинна перевищувати 70%.

· Не встановлюйте умивальник у кімнаті, де встановлено солярій. Це грубе порушення. Солярій під час обдування буде всмоктувати всі неприємні запахи, які перебувають у сифоні умивальника, а це спричинить дискомфорт клієнту.

Електропроводка

Студії засмаги, салони краси, в яких встановлено солярії, часто розташовані в житлових будинках. Відповідно, слід подбати про протипожежну безпеку, визначитися з доступними електричними потужностями, упевнитися в стабільності електроживлення, визначити максимальне і мінімальне значення напруги в процесі роботи. Зазначимо відразу: вимоги дуже жорсткі, але здійсненні. Електропроводка в приміщення, де буде встановлено солярій, потребує особливої уваги. Вона має складатися з 5-ти жильних дротів перерізом не менше ніж 2,5 - 4 квадрати, залежно від потужності солярію, розеток 380 V, а також УЗО. Під час встановлення електроживлення бажано використовувати захист від блискавок і стрибків напруги. Не забудьте про заземлення. Воно обов'язкове!

Вентиляція

У приміщенні, де розташований солярій, важливо організувати вентиляцію повітря. Правильно розрахована вентиляція - гарантія того, що ваш солярій не вийде з ладу завчасно. Крім того, це зробить комфортним перебування в ньому під час засмаги і після процедури.

 

· Відтоковий отвір для відведення нагрітого повітря має бути діаметром не менше 300 мм. Через нього тепле повітря (35-38 градусів) викидатиметься на вулицю. Якщо цього не зробити, солярій почне перегріватися, а це неодмінно призведе до виходу з ладу електронних плат, скла, ламп тощо.

· Залежно від типу встановлюваного солярію, потрібно створити умови для виведення гарячого повітря. Вони мають відповідати потужності солярію, зазначеній у паспорті вашого солярію. Викид гарячого повітря має здійснюватися або вбудованою штатною витяжкою, якщо вона є в солярії, або витяжкою, що вбудована під час обладнання приміщення. Для успішної роботи солярію ця умова обов'язкова. Під час монтажу повітряного каналу уникайте прямих і гострих кутів.

· У кімнаті, де буде встановлено солярій, має бути забезпечений постійний потік свіжого повітря. Максимальна температура приміщення не повинна перевищувати 30°С. Рециркуляція повітря в приміщенні дасть змогу без труднощів підтримувати потрібний режим.

· Оптимальна температура в кабіні з солярієм - 24-27°C.

Якщо вас зацікавила ця інформація і у вас виникли додаткові запитання, телефонуйте - будемо раді проконсультувати з будь-якого питання, що вас цікавить!