SolarProfi Купити солярій
+380 (50) 636-75-32
+380 (63) 682-25-95 +380 (68) 593-42-34
Солярії
та
професійна косметика
 
SolarProfi » Статті » Який солярій вибрати новий чи б/в?

Який солярій вибрати новий чи б/в?

Який солярій вибрати новий чи б/в?
Ви вирішили відкрити студію засмаги, і перед вами постав нелегкий вибір, якими соляріями обладнати цю студію: новими або тими, що були в експлуатації?
Обладнати професійну студію засмаги - досить дорогий захід, але якщо підійти до цього питання грамотно, можна істотно знизити витрати. У цій статті ми відповімо на запитання, яким соляріям віддати перевагу новим або б/в, на що звернути увагу під час купівлі солярію, що був в експлуатації.
Основним фактором у питанні, який солярій кращий - новий або б/в солярій, є ваш бюджет і престиж студії, яку ви відкриваєте. Якщо ви маєте у своєму розпорядженні потрібну суму - то варто віддати перевагу купівлі нових соляріїв.

Переваги купівлі нового обладнання очевидні:
 • Престиж. Наявність нових соляріїв у вашій студії стане вашою головною конкурентною перевагою, оскільки більшість студій засмаги в Україні обладнані вживаними апаратами.
 • Надійність. Ви отримуєте письмове підтвердження виробника про гарантійний термін служби солярію. Це є обов'язковою умовою. Як наслідок, ви будете впевнені в тому, що солярій працюватиме надійно і стабільно згідно із заявленими характеристиками.
 • Дизайн. Ви можете вибрати солярій будь-якого дизайну на свій розсуд. Моделі нових соляріїв вражають своїми формами і яскравими кольорами підсвічування, що позитивно впливає на загальну атмосферу вашої студії засмаги і сприйняття клієнтів.
 •  Необмежений вибір моделей, варіантів комплектацій і колірних палітр.
Під час купівлі нового солярію віддавайте перевагу німецьким виробникам Ergoline, Soltron і MegaSun. Солярії цих виробників коштують дорожче, але їхня якість і надійність поза конкуренцією. Купуючи солярії цих марок, ви можете бути впевнені, що після довгих років експлуатації ви завжди зможете придбати потрібні запчастини до них, а пізніше, за необхідності, і вигідно продати. Купуючи більш бюджетні моделі, виникають проблеми своєчасного й оперативного технічного обслуговування та усунення несправностей. Це призведе до того, що ваш апарат довгий час простоюватиме, і студія зазнає суттєвих збитків.

Коли краще купити бу солярій?
Якщо ж ваш бюджет обмежений, не варто впадати у відчай - можна укомплектувати студію засмаги вживаними соляріями. На сьогодні купівля солярію, що був в експлуатації, досить поширене явище. І цьому є цілком логічне пояснення. Очевидною перевагою є його низька ціна, порівняно з новими аналогами. Купуючи б/в солярій, ви зможете заощадити до 60% ваших коштів, а зекономлені кошти пустити на оформлення студії засмаги.
Купуючи б/в обладнання - співпрацюйте з професійними фірмами, що працюють в індустрії засмаги. Перед продажем солярію вони в обов'язковому порядку проведуть повне технічне обслуговування апарату. Усунуть усі несправності. У підсумку ви отримаєте практично нову машину, ресурсу якої вистачить не на один рік успішної роботи.
Якщо ви вирішили обійтися без посередників, то під час купівлі соляріїв, що були в експлуатації, потрібно бути дуже обережними і звернути увагу на такі нюанси:

1.Завод виробник. Пригадаємо, на сьогодні лідерами в галузі індустрії засмаги є три виробники: Ergoline, Soltron, MegaSun. Якщо ви хочете придбати якісний апарат, звертайте увагу на ці бренди.
2. технічний стан. Зверніть свою увагу на стан таких частин і деталей.
 • електромагнітні та електронні баласти;
 • стартера;
 • лампові гнізда;
 • акрилове скло;
 • електронні блоки (наприклад, плата);
 • система управління: внутрішній і зовнішній дисплей;
 • система відкриття/закриття верхньої лампової півсфери - актуально для горизонтальних соляріїв (пружинна і пневматична). Стан амортизаторів відкриття/закриття кришки;
 • наявність вбудованої системи викиду повітря і системи вентиляції (в горизонтальному солярії присутні обидві системи) та їхній стан. Бувають випадки, коли система є, але вона не працює. Наявність системи вентиляції та охолодження обов'язкова. Якщо її не буде, вам доведеться її створювати власними силами. Це додаткові витрати - причому не малі;
 • зовнішній вигляд.
Якщо ж ви не орієнтуєтеся в основних моделях соляріїв, їхніх характеристиках і потужностях - рекомендуємо звернутися до фахівців. Вони позбавлять вас від непотрібних помилок, допоможуть підібрати солярій потужніший, красивіший, ефективніший за багато нових моделей за прийнятну ціну.

До кого звернутися по допомогу при купівлі б/в солярію
- Це має бути обов'язково спеціалізована фірма, що працює в індустрії засмаги.
- Переглянути відгуки про компанію.
- Наявність у фірми офісного приміщення.
- Гарантійні зобов'язання. Фірма зобов'язана надати гарантію на придбаний солярій терміном не менше 12 місяців.
- Можливість післягарантійного обслуговування.
- Обов'язкове сервісне обслуговування, діагностика і передпродажна підготовка.
- Довірчі відносини - найчастіше найважливіша умова.