SolarProfi Купити солярій
+380 (50) 636-75-32
+380 (63) 682-25-95 +380 (68) 593-42-34
Солярії
та
професійна косметика
 
SolarProfi » Статті » Яка модель соляріїв краща: розбираємо нюанси

Яка модель соляріїв краща: розбираємо нюанси

Яка модель соляріїв краща: розбираємо нюанси
09/15
2015
Перегляд архіву за датою
Усі статті за цей місяць
У цій статті ми відповідаємо на запитання: чим відрізняються горизонтальні солярії від вертикальних, якими соляріями краще обладнати мережу спеціалізованих студій засмаги, в якому кількісному співвідношенні.

Розглянемо класичну європейську студію засмаги. Зазвичай вона укомплектована 5-10 соляріями, і всі вони, в основному, горизонтальні. Вертикальний солярій у Європі рідкість. Незважаючи на те, що вертикальні солярії в Європі стали виробляти ще на початку 80-х, це нововведення у них не прижилося.

Найбільш правильним і природним положенням у солярії є горизонтальне, за якого не порушується кровообіг, можна повністю розслабитися, набути гарної рівномірної засмаги й отримати позитивні емоції від самої процедури.

В Україні переважає інша тенденція. Вертикальні солярії у нас користуються великим попитом. Це зумовлено їхньою компактністю та меншою ціною, порівняно з горизонтальними соляріями такої ж потужності. Як же бути? На яких моделях зупинитися?

Переваги та недоліки горизонтальних соляріїв
Переваги
1.Під час інсоляції в горизонтальному солярії, не порушується кровообіг і це позитивно позначається на важливому біологічному процесі - виробленні організмом меланіну. У результаті клієнт отримує гарну, рівномірну засмагу.
2.Наявність опції управління роботою лицьових ламп дає змогу знизити рівень впливу ультрафіолетового випромінювання на ніжну шкіру обличчя, шиї та декольте. Фахівці не рекомендують використовувати для засмаги обличчя лампи низького тиску, оскільки в них два види випромінювання UVA і UVB. Вони пояснюють це ймовірністю виникнення нерівномірної пігментації та рекомендують для засмаги обличчя застосовувати лампи високого тиску - у них використовується тільки одне випромінювання UVA.
3 Потужна система охолодження та клімат контроль (кондиціонер).
4.Якість акрилових поверхонь і елементів дизайну.
5.Комфорт і надійність.

Мінуси
1.Габарити. Вони займають більше місця, ніж вертикальні солярії і набагато важчі.
2.Процес організації сервісного та технічного обслуговування складніший і кропіткіший.
3.Горизонтальний солярій значно дорожчий, а процес транспортування і занесення в приміщення дуже трудомісткий.
4.Гігієна. Багато хто вважає, що засмагати в горизонтальному солярії не гігієнічно, оскільки тіло стикається з акриловою панеллю, на якій лежать десятки людей на день. Ці побоювання абсолютно безпідставні. Усі професійні студії засмаги обробляють акрилові поверхні після кожного клієнта спеціальним дезінфекційним засобом, а ультрафіолет має потужні антисептичні властивості.

Переваги вертикальної моделі соляріїв
1.Ціна. Новий професійний вертикальний солярій коштує на порядок дешевше горизонтального.
2.Габарити. Спрощує процес складання під час монтажу та перевезення солярію. Можливість розміщення у вужчих приміщеннях.
3.Простота використання і сервісного обслуговування.

Мінуси
1.Нерівномірна засмага. Під час сеансу засмаги у вертикальному солярії ми перебуваємо на ногах, унаслідок чого порушується кровообіг і засмага проявляється гірше, а нижня частина ніг практично зовсім не засмагає. Що стосується зони від коліна до стопи, в ній фізіологічно дуже мало меланіну, а в разі порушення кровообігу ця частина ніг практично не засмагає. Для того щоб виправити становище, потрібно використовувати спеціальні професійні креми для засмаги ніг з Tingle-ефектом.
2 Відсутність лицьових ламп (у більшості моделей).
3.Комфорт. Сеанс засмаги відбувається в положенні стоячи.

Нюанси під час купівлі  вертикальних соляріїв
Під час купівлі солярію віддавайте перевагу соляріям, виробленим у Німеччині. На сьогодні лідерами в галузі індустрії засмаги є три бренди: Ergoline, Soltron, MegaSun. Якщо ви хочете відкрити хорошу студію, постарайтеся придбати машини цих фірм. Вони зроблені з якісних матеріалів і дуже надійні.
  •  Під час купівлі вертикального солярію зверніть увагу на кількість ламп у солярії (їх має бути не менше 48) і потужність дроселя. Ідеальне співвідношення дроселів і ламп: 180 Вт на 180 Вт.
  • Якщо вам пропонують вертикальний солярій з лампами потужністю 230 Вт, не поспішайте його купувати. Як показує практика, це недоцільне капіталовкладення. По-перше, для цього солярію потрібна дуже хороша вентиляція, а це досить дорогий проєкт, по-друге, у ньому клієнт почувається некомфортно, бо дуже спекотно. А лампа потужністю 230 Вт надмірно пересушує шкіру.
  •  Наявність вбудованої витяжки або приставного боксу. Якщо їх немає в комплектації, будьте готові створювати їх своїми силами. А це додаткові витрати, причому не малі.
Додаткові опції
Якщо говорити про додаткові опції в соляріях: mp-3 плеєр, голосовий гід, музична система з сабвуфером, система аквазрошення (бриз) і арома - для престижу студії це, безумовно, добре, але, як правило, вони не до кінця затребувані клієнтами. Якщо музику ще слухають, то аквазрошенням користуються не більше 15% від загальної кількості відвідувачів. У літній період цей відсоток трохи вищий.
Під час купівлі соляріїв потрібно звернути увагу на дві важливі характеристики, що забезпечують якісну засмагу: хороша вентиляція, яка дасть комфорт клієнту, забезпечить безперебійність роботи солярію, кількість і якість ламп у ньому.
Якість засмаги безпосередньо залежить від потужної бронзуючої лампи. Все інше - додаткові функції, без яких можна обійтися.