SolarProfi Купити солярій
+380 (50) 636-75-32
+380 (63) 682-25-95 +380 (68) 593-42-34
Солярії
та
професійна косметика
 
SolarProfi » Статті » Безпечне дозування засмаги в солярії за фототипами шкіри

Безпечне дозування засмаги в солярії за фототипами шкіри

Безпечне дозування засмаги в солярії за фототипами шкіри
Згідно з сучасними європейськими стандартами безпеки для різних типів шкіри розраховані різні дози УФ-випромінювання. У цьому разі завдання професіонала, який консультує й обслуговує клієнта, полягає в тому, щоб навчитися правильно визначати людей із першим фототипом шкіри й наполегливо застерігати їх від використання солярієм. Людям із першим фототипом шкіри варто скористатися якісною автозасмагою.

Вкрай невизначеною виглядає ситуація з людьми, шкіра яких належить до другого фототипу. Сучасні стандарти дозволяють їм відвідати приблизно 50-60 сеансів засмаги на рік, але існують серйозні аргументи на користь того, щоб установити суворіші обмеження для людей із цим типом шкіри. На це є свої підстави: люди з таким фототипом шкіри часто є найзліснішими порушниками, адже схильні наражати своє здоров'я на великий ризик під час сеансу (можливо, це пов'язано з тим, що вони цінують засмагу більше, ніж ті, хто засмагає легко і без негативних наслідків). Проте, якщо належним чином інформувати клієнтів, виявляючи їм повагу і щиро піклуючись про здоров'я кожного відвідувача, то припустимо призначити консервативну щадну програму засмаги - у такому разі ні в кого не повинно виникнути сумнівів з приводу того, чи підходить їм запропонована вами УФ-засмага. У будь-якому разі, невеликий ризик все ж залишиться (але навіть згідно з реальними науковими даними такий ризик дуже далекий від того, що нав'язує нам популярна преса).

Люди з третім фототипом шкіри легко засмагають і рідко отримують опіки. Їхня шкіра більше пристосована до того, щоб відновлюватися після будь-якого УФ-пошкодження набагато швидше, ніж шкіра людей із другим фототипом, отже вони можуть засмагати частіше і з меншим ризиком для свого здоров'я. Зазвичай якщо для людей зі шкірою другого фототипу тривалість сеансу, дозволена виробником, становить 6 хвилин, то власникам шкіри третього фототипу дозволені 9-хвилинні сеанси. І аналогічно: якщо людям із другим фототипом шкіри, щоб отримати рекомендовану дозу випромінювання, дозволено засмагати впродовж 8 хвилин (у менш потужній установці), то людям зі шкірою третього фототипу, як правило, можна продовжити сеанс до 12 хвилин. Інакше кажучи, щоб засмагнути людині з третім фототипом шкіри, їй знадобиться практично на 50% більше УФ-променів, ніж людині з другим фототипом, у межах безпечно допустимих меж.