SolarProfi Купити солярій
+380 (50) 636-75-32
+380 (63) 682-25-95 +380 (68) 593-42-34
Солярії
та
професійна косметика
 
SolarProfi » Статті » Чи допомагає солярій у боротьбі з прищами на обличчі й тілі?

Чи допомагає солярій у боротьбі з прищами на обличчі й тілі?

Чи допомагає солярій у боротьбі з прищами на обличчі й тілі?
08/10
2015
Перегляд архіву за датою
Усі статті за цей місяць

Чи допомагає солярій у боротьбі з прищами на обличчі й тілі? Вчені довели, що сонячні промені, в помірній кількості, позитивно впливають на організм.

УФ-промені мають антисептичні та антибактеріальні властивості, вони повністю дезінфікують нашу шкіру і прибирають більшу частину бактерій, саме з цієї причини під впливом УФ-променів, що випромінюються солярієм, прищі підсушуються, а шкіра стає рівнішою і живішою. Проникаючи крізь шкіру, ультрафіолет знищує бактерії й послаблює запальні процеси, тому позитивні результати часто помітні навіть після першого відвідування.

Порівняно зі звичайною косметикою, що маскує прищі, солярій є куди ефективнішим. Якщо ваша шкіра добре піддається засмазі, вам достатньо буде 1-2-х сеансів, щоб на два тижні забути про настирливі вугрі. Крім того, засмага, отримана в солярії, не змивається, і її не потрібно поправляти по кілька разів на день. Лягає на тіло вона досить рівно, приховуючи всі плями і деякі шрами.

Як це працює?

Ультрафіолет підсушує вугрі та шкіру навколо них, крім цього, як уже зазначалося раніше, антибактеріальні властивості прибирають запальні процеси всередині, під шкірою, тому прищ, що підсох, за деякий час відпадає сам собою. Зазвичай після такого процесу на шкірі не залишається навіть плям від прищів, але якщо все-таки щось і залишилося, засмага без проблем приховає це.

Протипоказання

Не можна відвідувати солярій під час прийому гормональних препаратів, у разі гінекологічних захворювань, порушень ендокринної системи (захворюваннях щитовидної залози), спадкової схильності до раку, червоного вовчака і цукрового діабету. Не рекомендується відвідування солярію жінкам під час вагітності, а також менструації або лактації. Штучне сонце протипоказане дітям до чотирнадцяти років і людям, які мають дуже світлу, схильну до обгорання навіть на сонці шкіру. Протипоказано засмагати людям, які приймають ліки, що підвищують світлочутливість шкіри та провокують сонячну алергію (транквілізатори, трициклічні антидепресанти, нестероїдні болезаспокійливі препарати, антибіотики та протизаплідні таблетки). Не можна відвідувати солярій протягом місяця після проведення пілінгу фруктовими кислотами, і після видалення судин за допомогою лазера. Неприйнятний солярій для людей з великою кількістю родимок на тілі - це може спричинити їх переродження.

На замітку ...

Максимальна кількість сеансів не більше 8-10. Інтервали між сеансами - один день. Тривалість кожного сеансу залежить від типу шкіри та технічних характеристик обладнання. У середньому, перші сеанси мають тривати не більше 3-5 хвилин. Потім час перебування в солярії доведіть до 10-15 хвилин. Нескладна підготовка мінімізує можливі негативні наслідки перебування під штучним "сонцем".

Перед початком сеансу зволожте шкіру, нанесіть захисний крем або лосьйон, з обличчя видаліть косметику. Якщо вугрова атака у вас повторюється часто, одним солярієм не обійтися. Слід знайти причину появи вугрового висипу і провести повноцінний курс лікування. Солярій у цьому разі буде додатковим методом позбавлення від прищиків на вашому тілі.

Будьте привабливими та здоровими!

Купуйте креми Australian Gold в офіційного представника в Україні SolarProfi. Якщо у вас виникли питання або вам потрібна консультація - зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом: телефон: +380 (50) 636 75 32; +380 (68) 593 42 34, +380 (63) 682 25 95 E-mail: solarprofi.ua@gmail.com