SolarProfi Купити солярій
+380 (50) 636-75-32
+380 (63) 682-25-95 +380 (68) 593-42-34
Солярії
та
професійна косметика
 
SolarProfi » Статті » 4 причини, чому ваша шкіра не засмагає!

4 причини, чому ваша шкіра не засмагає!

4 причини, чому ваша шкіра не засмагає!
06/24
2015
Перегляд архіву за датою
Усі статті за цей місяць

Перш ніж ви підете засмагати на пляж або в солярій, обов'язково визначте допустиму норму опромінення сонячними променями, залежно від фототипу вашої шкіри.

Фототип шкіри людини - це класифікація про індивідуальну чутливість людей до УФ променів, їхню схильність до сонячних опіків та особливостей захисної реакції організму. Знаючи свій фототип шкіри, можна розрахувати індивідуальну норму перебування, як на відкритому сонці, так і в солярії без шкоди для здоров'я.

Існує шість фототипів шкіри, ми розберемо тільки 4 з них, притаманних населенню Європи та України.

Тип перший. Кельтський. 

Під цей тип потрапляють люди із зеленими або блакитними очима, з рудим і світлим волоссям. Відмінна риса цього фототипу - ніжна, молочно-біла, фоточутлива шкіра, часто з великою кількістю веснянок, дуже світлі грудні соски. У представників цього фототипу практично не утворюється пігмент, тому сонячний опік набувається миттєво, а засмага нульова. З таким типом шкіри похід у солярій або засмага на пляжі загрожує вельми неприємними наслідками.

Солярій:небажаний. Як варіант - скористайтеся автозасмагою. Але якщо дуже хочеться надати шкірі натурального золотистого відтінку, засмагати можна не більше 10 хвилин 1-2 рази на тиждень.

Перший сеанс солярію має бути близько 3 хвилин.

На сонці:у денні години, з 12:00 до 16:00, бажано повністю уникнути перебування під сонцем.

Косметика:обирати косметику для солярію з максимальним рівнем захисту SPF 30 або SPF 50

Тип другий. Європейський (нордичний або німецький).

До цього типу належать власники блакитних, сірих, зеленуватих очей і світло-русявого, каштанового волосся. У них світла шкіра і світлі грудні соски. Веснянок, як правило, мало або немає зовсім. Такі люди чутливі до ультрафіолетових променів і тому засмагають погано, при цьому легко отримуючи сонячні опіки.

Солярій: перший сеанс у солярії має тривати від 3 до 5 хвилин, надалі можна засмагати 2-3 рази на тиждень по 10-15 хвилин.

Сонце: починати бажано з 20 хвилин, поступово збільшуючи час. Надалі, після появи першого відтінку, рівень захисту може бути знижений. Засмагати бажано або до 12:00, або після 16:00.

Тип третій. Європейський (середньоєвропейський або змішаний).
Як правило, цей тип представляють люди з карими очима, рідше сірим, темно-русявим або каштановим волоссям. У них злегка смаглява шкіра без веснянок, грудні соски досить темні. Шкіра у цього типу вельми прихильно ставиться до ультрафіолетових променів, завдяки цьому вони добре засмагають.

Солярій: максимальний час засмаги в солярії - 15 хвилин, не більше 3 разів на тиждень. Через 5 сеансів ви отримаєте спокусливий шоколадний відтінок.
Сонце: під час перших двох днів перебування на сонці бажано використовувати сонцезахисну косметику з рівнем захисту не менше SPF 30. Надалі рівень захисту можна знизити до SPF 15 (для тіла) - 25 (для обличчя).
Косметика: вибирати сонцезахисну косметику з фактором захисту від 20 до 30.

Тип четвертий. Середземноморський або південно-європейський.

До цього типу належать люди з темними очима, з темним волоссям. Вони мають смагляву, оливкову шкіру без веснянок. Щасливі власники цього фототипу засмагають легко, швидко і практично без опіків. Вони можуть дозволити собі отримувати моментальну засмагу під впливом сонячних променів.

Солярій: щоб набути красивої бронзової засмаги, достатньо 2 сеансів на тиждень по 10 хвилин. Шкіра обгорає мінімально, завжди добре засмагає.
Сонце: особливих застережень тут немає, але про правильний захист у перші дні забувати все ж не можна. Бажано використовувати засоби з рівнем захисту SPF 15.

Косметика: вибирати сонцезахисну косметику з фактором захисту SPF 15.


Засмагайте безпечно!


Купуйте креми Australian Gold в офіційного представника в Україні SolarProfi. Якщо у вас виникли питання або вам потрібна консультація - зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом: телефон: +380 (50) 636 75 32; +380 (68) 593 42 34, +380 (63) 682 25 95 E-mail: solarprofi.ua@gmail.com