SolarProfi Купити солярій
+380 (50) 636-75-32
+380 (63) 682-25-95 +380 (68) 593-42-34
Солярії
та
професійна косметика
 
SolarProfi » Сервіс » Акрилове скло для солярію

Акрилове скло для солярію

Акрилове скло для соляріїв: MegaSun, Luxura (Hapro), Soltron, Ergoline, Alisun, UltraSun, UWE, Dr. Керн та інших, виробництва Франції та Нідерланди.

Компанія SolarProfi постачає та здійснює заміну акрилового скла для найпопулярніших моделей соляріїв в Україні. У нас ви можете придбати як оригінальне, так і не оригінальне акрилове скло для солярію. Термін служби, що поставляється нами акрилового скла становить від 3000 до 5000 годин. На всю продукцію, що пропонується, ми надаємо гарантію. Доставка та встановлення проводиться по всій Україні.

Акрилові панелі (скла) для солярію на перший погляд - звичайне оргскло, яке можна придбати на будь-якому господарському ринку та встановити у ваш солярій за першої необхідності. Але, на жаль, це не так. Пропускання ультрафіолетових променів у таких панелей практично дорівнює нулю.

Є ще один різновид акрилу (медичного напрямку) він добре пропускає ультрафіолет, але дуже швидко втрачає свої властивості і для використання в соляріях не годиться. Причин виходу з ладу акрилового скла кілька. Це недотримання теплового режиму роботи солярію (перегрів) механічних ушкоджень і найголовніша - процес фотостаріння. Найчастіше акрил змінюють саме з цієї причини. Зовнішній вигляд панелі практично не змінюється, а ось її фізичні властивості (пропускання) з часом помітно падає.

Властивості та характеристики акрилових панелей

Товщина акрилового скла, що використовується в соляріях від 2 до 10 мм в залежності від моделі та призначення. Найміцнішими панелями оснащені професійні горизонтальні солярії, де вони використовуються як лежанка для клієнта та їх товщина становить від 8 до 10 мм та витримує навантаження до 200-250 кг. У бюджетніших моделях соляріїв акрилові поверхні не мають такої міцності і адміністрації салону варто звернути увагу на масу клієнтів.

Акрилове скло міцне, але досить тендітна деталь. Не намагайтеся самостійно проводити їх демонтаж при чищення солярію, найчастіше це закінчується плачевно. Вартість чищення в 100-150 разів дешевша за вартість оригінального акрилового скла. Ось і рахуйте.

Акрилове скло для солярію - це спеціальна акрилова пластикова панель, що унеможливлює прямий контакт клієнта з лампами та іншими деталями солярію. Багато власників студій засмаги помилково вважають, що в солярій можна встановити звичайне побутове оргскло, значно зменшивши витрати. Більше того, цим займаються і деякі фірми: одні через незнання, інші просто заради наживи. Побутове оргскло попри абсолютно ідентичний зовнішній вигляд не призначене для використання у солярії, т.к. не пропускає ультрафіолетові промені і не має необхідної міцності та пластичності. Вони абсолютно не підходять для використання з цією метою, так як до їх складу входять УФ блокатори. Для акрилового скла, призначеного для солярію, це неприпустимо.

Як здійснюється заміна акрилового скла

Дуже часто акрилове скло купують по інтернет оголошенням. Щиро кажучи, це все лотерея. Існує велика ймовірність придбання неякісного скла з низьким ресурсом або панелі, яка взагалі не має відношення до солярій. Для вимірювання характеристик акрилового скла використовуються спеціальні прилади (люксометри) з їх допомогою легко визначити ступінь зношування скла та його пропускну здатність. Послугу вимірювання зносу скла можна завжди замовити у спеціалізованої фірми. Ця процедура дозволяє не тільки визначити стан акрилових поверхонь, але з високою точністю визначити ефективність ламп у ваших соляріях. Миття та чищення акрилових панелей необхідно здійснювати спеціальним розчином для обробки та дезінфекції солярію. Використання інших засобів та спиртовмісних розчинів для обробки акрилового скла категорично заборонено.

Основні характеристики скла для солярію: воно має бути лите, виготовлене з високоякісної сировини, мати високу пропускну здатність ультрафіолету, близьку до 100% і спеціальне розсіююче напилення. Не потрібно плутати їх із панелями для медичного використання. Вони частково пропускають ультрафіолет, але дуже швидко виходять із ладу.

Більш детальну інформацію можна отримати у наших сервісних інженерів за телефонами:

+380 (50) 936 31 24

+380 (50) 636 75 32

Щоб дізнатися докладніше про наші товари та послуги або купити їх, ви можете зателефонувати за телефонами, вказаними в Контактних даних, або Залишити заявку - і ми з вами зв'яжемося у зручний для вас час.