SolarProfi Купити солярій
+380 (50) 636-75-32
+380 (63) 682-25-95 +380 (68) 593-42-34
Солярії
та
професійна косметика

Все для студій засмаги: лампи, косметика, солярії, сервіс

У цій статті ми розповімо чому розповіді про шкоду засмаги - це всього лише міф.
Всі статті »
Компанія SolarProfi з 2003 працює в індустрії штучної засмаги. За ці роки компанія зарекомендувала себе надійним партнером та експертом в області – все для засмаги. Ми працюємо з найкращими студіями засмаги та салонами краси України. Якщо коротко – все для солярію – це наша спеціалізація. Ми співпрацюємо з провідними світовими виробниками соляріїв, ламп та косметики для засмаги, що дозволяє забезпечувати клієнтів якісною продукцією за найвигіднішими цінами та у найкоротші терміни.

Каталог продукції на solarprofi.com.ua

На нашому сайті ви завжди знайдете найкращі зразки продукції світових лідерів у виробництві соляріїв MegaSun, Ergoline, Soltron. Каталог соляріїв повністю відображає весь модельний ряд вертикальних та горизонтальних соляріїв. Інженери компанії допоможуть підібрати обладнання, яке повністю відповідатиме вашим вимогам і фінансовим можливостям. У нас ви зможете не тільки купити солярій для свого бізнесу, а й підібрати витратні матеріали для нього, такі як лампи.

Одним із провідних напрямків SolarProfi є постачання високоякісних ламп для соляріїв на український ринок. Їхні характеристики ретельно підібрані для успішної роботи в нестабільних електричних мережах. У нас ви можете придбати лампи для соляріїв, стійкі до перепадів напруги та з високими показниками UVA та UVB. На сьогоднішній день найякіснішими є продукти німецького бренду New Technology. Вже після першого використання ви переконаєтеся – ці лампи найкращі з погляду ціни та якості.

Косметика для солярію – ще один дуже важливий напрямок у сфері штучної засмаги. Ми пропонуємо високоякісну продукцію для отримання максимально красивої, здорової, рівної та стійкої засмаги. SolarProfi - ексклюзивний представник найбільшого та найвідомішого бренду професійної косметики для засмаги в солярії та на пляжі - AustralianGold. Також на нашому сайті ви знайдете косметику для солярію відомих світових брендів Soleo, SuperTan, ArtofSun, а також аксесуари та витратні матеріали для солярію на будь-який смак.

Переваги співпраці з нашою компанією:

  1. Вся пропонована продукція сертифікована та відповідає всім стандартам європейської та світової якості.
  2. Обробка замовлень та доставка проводиться у найкоротші терміни.
  3. Кваліфікована консультація менеджерів та інженерів.
  4. Стабільна цінова політика.
  5. Гарантійне та сервісне обслуговування.
  6. Надання рекламних матеріалів.
  7. Постійна наявність товару складі.
  8. Гнучка система знижок.
  9. Ми постійно стежимо за тенденціями розвитку ринку, беремо участь у конференціях та виставках України та Європи. Співпраця з SolarProfi гарантує вам якість, безпеку та ефективність запропонованих послуг.
SolarProfi здійснює доставку соляріїв, ламп, косметики та аксесуарів у максимально короткі терміни територією всієї України.